Янукович не дозволив відключати газ при відсутності лічильників

Президент застосував право вето до закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу", який був прийнятий Радою 7 квітня.

Президент Віктор Янукович застосував право вето до закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" і повернув його до Верховної ради зі своїми пропозиціями.

Як повідомляє прес-служба президента, підставою для такого рішення стало те, що введення деяких положень закону могло призвести до звуження прав громадян на отримання належного енергопостачання.

Зокрема, в законі недостатньо чітко врегульовано питання відповідальності газорозподільних організацій за своєчасне встановлення громадянам приладів обліку газу. Президент, як зазначається, не може погодитися з тим, що ця відповідальність перекладається на споживачів, які внаслідок несвоєчасної установки лічильників з вини організацій можуть бути позбавлені можливості користуватися природним газом.

Також, деякі передбачені законом терміни установки лічильників природного газу не можуть бути дотримані, оскільки вони вже пройшли.

У законі також не було враховано встановлене раніше прийнятими актами законодавства розмежування функцій між учасниками газового ринку відповідно до європейської практики, зазначили у прес-службі.

У своїх пропозиціях глава держави визначив заходи, які необхідно вжити для врегулювання зазначених вище питань, і запропонував відповідні зміни до закону.

Раніше, 7 квітня Верховна рада прийняла закон, згідно з яким постачання природного газу здійснюється за умови його комерційного обліку. Законом дозволялося відключати газ споживачам, за відмову від своєчасного встановлення газових лічильників.

Читайте також:

Янукович доручив розібратися, чому населення не платить за комуналку

Янукович погодився платити за газ рублями, якщо Росія знизить ціну

Українцям заборонили споживати газ без лічильників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: