Янукович не може виконати рішення КС

Повернення пільг згідно з рішенням Конституційного суду можна поновити наступного року. "На сьогодні немає реальних можливостей", - вважає Янукович.

Віктор Янукович
Архів
Повернення пільг має бути враховане при підготовці бюджету 2008 року.
Повернення пільг згідно з рішенням Конституційного суду має бути враховане при підготовці бюджету 2008 року.  Про це заявив прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Він зазначив, що проект бюджету має бути готовий до 15 вересня. "Ми повинні дивитися правді в очі. Для виконання цього рішення (Конституційного суду про повернення пільг) на сьогодні немає ніяких реальних можливостей", - наголосив В.Янукович. 

11 липня КС скасував положення закону про державний бюджет, які стосувалися припинення на 2007 рік виплати пільг, компенсацій і гарантій для населення. Це рішення стосується 21 категорії громадян України - від чорнобильців до пенсіонерів. 

Того ж дня перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров заявив, що уряд може реалізувати це рішення Конституційного Суду тільки після внесення змін до закону про держбюджет на поточний рік. 

17 липня Кабінет міністрів на своєму засіданні прийняв офіційну заяву щодо цього рішення КС. Згідно з документом, Кабінет міністрів вважає рішення Конституційного Суду про відновлення пільг і компенсацій для певних категорій громадян кулуарним рішенням з ознаками політичного і передвиборного замовлення проти діючого уряду. Крім того, уряд вважає неможливим знайти 70 млрд. грн. для виконання всіх законодавчих норм, відновлених КС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: