Янукович не поїхав до Ожидова

Перед місцевими мешканцями виступив лише голова українського МНС Нестор Шуфрич.

Попередньо запланована поїздка прем`єр-міністра України Віктора Януковича в село Ожидів Буського району, яка мала відбутись в рамках його робочої поїздки на Львівщину, не відбудеться. 

Про це повідомив представникам ЗМІ міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, зазначивши, що прем’єр затримався на відкритті дороги, а тому може не встигнути на телеефір до Львова. 

Шуфрич також повідомив ожидівцям, що Кабмін ухвалив виділити додатково 900 тисяч гривень на розвиток Буського району, причому 700 тисяч з цієї суми піде саме на Ожидів. 

Окрім місцевих жителів, на Януковича чекали також активісти ВО "Свобода", які приготували йому гарбуза, пляшку води з написом "Ожидівська водичка фосфоризована", а також купу зігнилих огірків, яблук та червоного перцю
.
За повідомленням УНІАН, сільська голова Ожидова Олександра Шах просила громадян, аби ті унеможливили пікет "Свободи", мотивуючи це тим, що “Янукович привезе Ожидову гроші”. 

Близько 200 місцевих жителів, які зібралися на зустріч з Януковичем, відреагували на скасування його візиту без особливих емоцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: