Янукович не ставитиме свічку, щоб вдруге стати президентом

У планах Януковича немає наміру відвідувати синагогу з нагоди єврейського свята Хануки: президент євреїв привітав, однак ходить тільки до церкви, до якої належить з дитинства.

Президент Віктор Янукович не має наміру відвідувати синагогу, заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

Раніше єврейська громада Києва запросила президента відвідати Центральну синагогу, оскільки "всі президенти завжди приходять на святкування Хануки і запалюють свічку". За повір’ям, якщо кандидат у президенти або президент, який бажає продовжити свої повноваження на другий строк, запалить свічу в синагозі на Хануку, то його бажання здійсниться.

"Президент привітав євреїв з їх святом, я не бачила в його плані відвідування синагоги. президент з великою повагою ставиться до всіх свят національних меншин в Україні. Президент України завжди ходить до храмів тієї церкви, до якої він належить з дитинства, в якій він хрещений , і до якої він ходив завжди, незважаючи на те, чи був він в опозиції, став президентом, він не вибирає собі віру в залежності від того, що йому пізніше це може дати. Віра президента не залежить від того, скільки він термінів буде очолювати державу ", - підкреслила Герман.

Як повідомлялося раніше, головний рабин України Моше Реувен Асман сподівається, що президент з нагоди Хунак, відвідає Центральну синагогу в Києві.

Крім того, головний рабин України Моше Реувен Асман заявив, що сподівається на відвідання Януковичем Центральної синагоги в Києві з нагоди святкування Хануки. За його словами, всі президенти завжди приходять на святкування Хануки і запалюють свічку.

2 грудня Янукович привітав іудеїв України зі святом Хануки.

Читайте також:

Єврейські громади всього світу розпочали святкування Хануки

У Києві вилучені при СРСР сувої Тори повернулися до синагоги

Американські євреї підтримали Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: