Янукович не відповів бабусі з Єнакієвого, як жити на мінімальну пенсію

Янукович ухилився від прямої відповіді. Натомість він заявив, що ціни на житлово-комунальні послуги "у перспективі мають бути однакові для всіх громадян".

Президент Віктор Янукович під час телемосту "Розмова з країною" не відповів на запитання пенсіонерки, яка намагалася з’ясувати, як їй прожити на 20 гривень на місяць.

Пенсіонерка з Єнакієвого надіслала на гарячу лінію запитання до президента: "Як прожити, якщо пенсія 800 гривень, а комунальні послуги – 780 гривень?"

Спілкування президента Януковича з країною. Відеотрансляція

Янукович ухилився від прямої відповіді. Натомість він заявив, що ціни на житлово-комунальні послуги "у перспективі мають бути однакові для всіх громадян".

"Я звертаюся до голів облдержадміністрацій, до міністра житлово-комунального господарства, до прем’єр-міністра з завданням: будь ласка, ще раз повторюю, щоб найближчим часом ви запропонували систему, щоб ціноутворення у державі було єдиним", - сказав він.

"Те, що 20 років ми знущалися над людьми і віддавали це на відкуп місцевим органам влади, це означає, що ми знімали з себе відповідальність і зіштовхували місцеву владу з людьми. Це треба визнати… А місцева влада не має можливостей для вирішення цього питання – ні фінансових, ні повноважень", - додав Янукович.

Він наголосив, що "найближчим часом треба вирівняти тарифи на воду, газ, житлово-комунальні послуги, щоб вони були єдиними".

Як відомо, на річницю президентства Віктор Янукович бере участь у телепроекті "Розмова з країною", в рамках якого було зібрано понад 20 тисяч запитань українців до глави держави. Найпопулярнішими запитаннями є варіації на тему "Як вижити при сьогоднішньому рівні зарплат і пенсій?".

Поставити оцінку діяльності Януковича на посаді президента можна тут

Читайте також:

Янукович підніме пенсійний вік для жінок

Янукович пояснив, чому в Україні найвищі ціни

Литвин знайшов в оточенні Януковича "шкідників"

ВідеоЯнукович не відповів бабусі з Єнакієвого, як жити на мінімальну пенсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: