Янукович не відповів на запитання про визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії

Український президент лише заявив, що "Україна готова підтримувати процес рівності цінностей демократії, прав народів на територіях заморожених конфліктів".

Президент Віктор Янукович не дає однозначної відповіді, чи відмовиться Україна визнавати незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Після зустрічі з генсеком Ради Європи Торбйорн Ягландом у Януковича запитали, чи визнає Україна незалежність цих двох самопроголошених держав.

"Україна готова підтримувати процес рівності цінностей демократії, прав народів на територіях заморожених конфліктів", - сказав Янукович.

Він додав, що виступає "категорично проти застосування практики подвійних стандартів".

"Настав час розглянути в ситуації, що склалася, критерії надання незалежності на території заморожених конфліктів, а також підходи до локалізації цих конфліктів", - додав Янукович.

Під час відповіді Януковичу вдалося уникнути згадки назви держав.

Як повідомлялося, раніше президент невизнаної республіки Абхазія (Грузія) Сергій Багапш заявив, що вірить у визнання Україною незалежністі закавказької республіки .

Зокрема на питання, чи чекає він визнання незалежності Абхазії з боку України в контексті того, що зараз президентом України став Віктор Янукович, а Партія регіонів в 2008 році підтримала і Південну Осетію, і Грузію, Багапш заявив:

"Ну, звичайно, ми віримо в те, що це відбудеться. Ми не збираємося форсувати події. Ми взагалі підтримували зважену політику Януковича, тому що він ніколи не дозволяв собі, підтримуючи одну частину України, бути вороже настроєним до іншої".

Читайте також:

Абхазія та Південна Осетія доручили Росії охороняти свої кордони

Президент Абхазії вірить, що Янукович визнає її незалежність

Янукович осоромився в Брюсселі: сплутав усю географію (аудіо)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: