Янукович не вірить, що його здолають адмінресурсом і чорним піаром

Лідер регіоналів впевнений, що провладні політичні сили будуть використовувати адмінресурс на виборах глави держави.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович прогнозує, що використання адміністративного ресурсу на майбутніх виборах президента буде неефективним.

Про це він сказав на прес-конференції з регіональними засобами масової інформації.

"Я не вірю зараз ні в яке використання адміністративного ресурсу, і що стосується чорних піар-технологій, то вони сьогодні теж неефективні, вони не пройдуть", - сказав Янукович.

Разом з тим він висловив упевненість, що провладні політичні сили будуть використовувати адмінресурс на виборах глави держави.

Янукович вважає, що використання відповідних технологій буде неефективним, тому що громадяни, на його думку, винесли урок з результатів голосування на виборах президента в 2004 році й не зроблять подібних помилок.

Лідер регіоналів сподівається на те, що виборці дадуть оцінку підсумкам роботи діючої влади на виборах президента.

"Зараз настає час підбиття підсумків роботи 5 років цієї влади і це повинен зробити, підбити ці підсумки, український народ. Він повинен сказати своє слово на наступних виборах", - сказав він.

Зі слів Януковича, підсумками роботи діючої влади є падіння рівня валового внутрішнього продукту. "Закінчуємо ми п'ятирічний строк з падінням внутрішнього валового продукту близько 20%", - підкреслив депутат.

При цьому лідер ПР спрогнозував, що представники влади будуть робити все, щоб відволікти увагу суспільства від реальної ситуації в економіці.

"Їх не цікавить точка зору виборців або точка зору українського народу, вони будуть шукати будь-які шляхи, щоб зараз напередодні президентських виборів відволікти суспільство від реальних справ, будуть створюватися штучні сенсаційні ситуації", - спрогнозував він.

Янукович висловив упевненість, що такі наміри влади не будуть реалізовані.

Читайте також:

Янукович розповів, чому падає гривня

Янукович вважає Конституцію Ющенка несерйозною

Янукович вирішив створити власний інтелектуальний центр

БЮТ пообіцяв під час виборів не нападати на Януковича

ВідеоЯнукович не вірить, що його здолають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: