Янукович не з'явився в суд у справі про його власність

Слухання справи про акції Януковича не почалося. З боку президента на судове засідання ніхто не з'явився, заперечень на позов надано не було.

Суд переніс слухання справі за позовом Інтернет-сайту "Української правди" до президента Віктора Януковича на кінець листопада.

27 жовтня у Вищому адміністративному суді України відбулося перше судове засідання по адміністративній справі за позовом до Януковича щодо зобов'язування його надати інформацію про назву підприємства, акціями якого він володіє.

"Слухання справи фактично не почалося. З боку відповідача на судове засідання ніхто не з'явився, заперечень на позов надано не було", - повідомляє джерело.

Суд зобов'язав громадську організацію "Українська правда", яка є позивачем, подати докази її зв'язку з Інтернет-виданням під тією ж назвою, а також статут.

За законодавством України Інтернет-видання не є юридичною особою, тому позов до суду був спрямований від зареєстрованого суб'єкта права - ГО "Українська правда", яка має безпосередній стосунок до відповідного Інтернет-сайту.

Суд вирішив перенести слухання справи, щоби отримати від усіх сторін належні документи.

Як відомо, "Українська правда" подала позов проти президента України в зв'язку з відмовою повідомити, засновником якого акціонерного товариства є Віктор Янукович.

Інтереси журналістів у справі представлятиме Інститут масової інформації.

Позовною вимогою є зобов'язати президента України Януковича надати повну назву емітента акцій, якими він володіє.

Журналісти двічі подавали інформаційний запит до Адміністрації президента та самого президента щодо надання інформації про те, акціонером якого господарського товариства виступає президент Янукович.

Однак двічі сайту було відмовлено в наданні такої інформації.

Читайте також:

Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

Депутат-регіонал назвав Януковича Богом і царем

Для вертольотів Януковича виділять 70 соток в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: