Янукович незадоволений власною роботою: "народ не готовий"

Президент зізнався, що за минулий рік було виконано лише третину планів. Але зазначив - це через те, що "влада і суспільство не були готові до запропонованих змін".

Президент Віктор Янукович невдоволений результатами діяльності влади за перший рік його перебування на посаді глави держави.

Про це він сказав з трибуни Верховної ради у четвер, виступаючи зі щорічним посланням до депутатів.

"Даючи загальну оцінку роботі влади за минулий період, чи можу я бути задоволений першими підсумками? Випереджаючи критиків та опонентів одразу і відкрито скажу - ні. Із задумів та планів на 2010 рік ми спромоглися реалізувати щонайбільше третину", - сказав Янукович.

Причини низької ефективності влади він пояснив тим, що "влада і суспільство не були готові до запропонованих змін".

"Бюрократизована державна машина, що виживала за будь-якої влади, за інерцією намагається зберегти свої звичні механізми управління, свої адміністративні можливості та корупційні схеми тіньового заробітку", - зауважив президент.

"Національний бізнес, як великий, так і малий, поки що займає вичікувальну позицію - або критика, або спостерігача. Навіть так звані підприємницькі майдани були, скоріше, критичною реакцією на дії уряду, аніж конструктивною пропозицією конкретних і обґрунтованих проектів для влади", - додав він.

За словами Януковича, "мільйони людей за 20 років незалежності втомилися від очікувань якісних змін, суспільство призвичаїлося виживати, спираючись лише на власні сили і можливості".

"Я розумію побоювання людей, що будь-які радикальні зміни можуть погіршити і без того складне їхнє життя. Але висновок категоричний: потрібно зламати практику зволікань та інерції, подолати розгубленість політиків та бюрократичний саботаж", - констатував він.

Віктор Янукович 7 квітня вперше виступив з традиційним президентським зверненням до Верховної ради. У сесійній залі також присутні прем'єр Микола Азаров, члени уряду, керівники відомств та інші високопосадовці. Послання глави держави має назву "Модернiзацiя України – наш стратегiчний вибiр".

Читайте також:

Янукович звернувся до українців: досить жалітись

Уряд розповів, коли настане довгоочікуване "покращення вже сьогодні"

Після Великодня Януковичу влаштують новий Майдан

У ПР перенесли поліпшення життя людей на наступний рік

ВідеоЯнукович незадоволений власною роботою: "народ не готовий"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: