Янукович не зустрівся з матір’ю Гонгадзе

Президент Віктор Янукович досі не зустрівся з матір’ю загиблого журналіста Георгія Гонгадзе.

Адміністрація президента не поспішає з організацією зустрічі Лесі Гонзадзе з главою держави, як це обіцяла заступник голови адміністрації Ганна Герман.

"Досі жодного дзвінка не було", - констатувала Леся.

"Вже минуло практично два тижні з часу, відколи пані Герман мені обіцяла. Як я розумію, або президент не має часу, або Герман - можливостей це зробити", - заявила Леся Гонгадзе.

"Крім того, я зверталася до омбудсмена Ніни Карпачової ще місяць тому, щоб вона допомогла організувати зустріч з (генпрокурором) Медведьком. Я вже хочу поставити крапку в цій справі", - додала мати загиблого журналіста.

Леся Гонгадзе запевняє, що хотіла запропонувати президенту та генпрокурору компроміс - і поховати рештки таращанського тіла "як невпізнану особу", залишивши при цьому свою письмову заяву про сумніви щодо ідентифікації.

Мати Георгія Гонгадзе додала, що хоча й має зразки рештків віднайденого черепа і молочні зуби малого Гії, приватну експертизу не робила. На це є кілька причин, каже вона: побоювання за своє життя та відсутність власних коштів.

На заяву генпрокурора про завершення розслідування справи за місяць-другий Леся Гонгадзе відреагувала песимістично.

Нагадаємо, генпрокурор Олександр Медведько заявив, що прокуратура має результат міжнародної експертизи щодо віднайденого черепа - і вона вказує на приналежність решток Георгію Гонгадзе.

Він також сказав, що досудове слідство у даній справі буде завершене влітку.

Читайте також:

ГПУ найближчим часом назве замовників вбивства Гонгадзе

Справа Гонгадзе: Пукач вимагає очної ставки з Литвином

ГПУ завершить розслідування смерті Ґонґадзе влітку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: