Янукович заявив, що Ющенко і Тимошенко провалили іспит

Віктор Янукович розповів про свої плани після виборів, про майбутніх міністрів та подарунки на Новий рік.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович стверджує, що ні Юлія Тимошенко, ні Віктор Ющенко при ньому прем'єром не будуть.

"Вони не пройшли той іспит, який дала їм доля", - заявив Віктор Янукович в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.

Він також сказав, що бачить основний позитив в цьому році в тому, що рік нарешті закінчується, і що люди дозріли до виборів.

На питання, чи буде лідер регіоналів ініціювати дострокові парламентські вибори у разі його перемоги на президентських виборах, Янукович сказав: "Це буде залежати від самого парламенту".

"Я жорстко буду вимагати, щоб парламент працював в межах тієї програми, яку ми визначимо. Хто її підтримає, об'єднаємо депутатів і почнемо працювати", - зазначив він.

"Не вдасться цього зробити, тоді, безумовно, не буде іншого шляху і тоді підемо на дострокові вибори", - заявив Янукович.

На запитання про те, як він реагує на всі звинувачення, лідер ПР відповів, що це "така гра", яка весь час є перед виборами. А за все, що було в нього в житті, він уже заплатив, наживши "шрами на тілі і душі".

Як відомо, екс-керівник департаменту Секретаріату президента України Ярослав Козачок 25 грудня зробив заяву, що Віктор Янукович та чинний президент України Віктор Ющенко підписали конфіденційну угоду про взаємодію під час виборчої кампанії.

”Сторони зобов’язуються уникати взаємної критики та використати всі наявні можливості для підтримки Віктора Януковича у другому турі. Сторони забезпечують висування на посаду прем’єр-міністра України Віктора Ющенка та позитивне голосування за цю кандидатуру парламентської більшістю тощо”, - повідомив Козачок про сутність угоди.
За його словами, підписання цієї угоди стало для нього останньою краплею і він написав заяву про звільнення з посади керівника департаменту Секретаріату президента.

Детальніше - у відео ТСН.

Читайте також:

ЗМІ: Ющенко і Янукович підписали "пакт про ненапад"

Тимошенко повірила в угоду між Ющенком і Януковичем про співпрацю

Тимошенко розповіла анекдот про Януковича і пообіцяла надіслати йому sms

ВідеоІнтерв'ю з Віктором Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: