Янукович ніколи не погодиться віддати Росії власність екс-СРСР за кордоном

Президент запевнив, що Україна не погодиться на відмову від власності колишнього СРСР за кордоном, чого вимагає Росія, і інші шляхи вирішення питання.

Президент Віктор Янукович заявив, що ніколи не визнає так званий "нульовий варіант", який передбачає відмову України від радянської спадщини.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, відповідаючи на питання журналіста "1+1".

"Ми ніколи не визнаємо цього. Ми вважаємо, що це майно треба розділити між країнами-колишніми республіками СРСР", - підкреслив Янукович.

Президент зазначив, що механізму вирішення спірних питань спадщини СРСР досі немає.

"Цей процес іде практично перших років незалежності України, і ми не бачимо на сьогоднішній день поки рішення", - зазначив Янукович.

Глава української держави додав, що він не обговорював з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим цього питання під час візиту останнього до Києва.

Нагадаємо, що під час візиту Мєдвєдєва до Києва, керуючий справами президента РФ Володимир Кожин заявив: Росія сподівається, що Україна погодиться на передачу їй всієї власності колишнього СРСР за кордоном, і вимагатиме цього від української сторони.

Нагадаємо, за даними вітчизняного МЗС, Україні належить шоста частина всього радянського майна за кордоном. Йдеться, за деякими підрахунками, про активи на суму приблизно 20 мільярдів доларів, майже 8 мільярдів рублів, майно на суму 600 мільйонів рублів і 42 тонни золота.

Читайте також:

Росія вимагатиме від України віддати всю власність екс-СРСР за кордоном

Росія звинуватила Україну в претензіях на чуже майно

Україні належить шоста частина радянського майна за кордоном

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: