Янукович: нового Майдану не буде, я переможу з великим відривом

Лідер Партії регіонів переконаний, що "обдурені помаранчевими політиками" люди будуть голосувати за нього в усіх регіоніах України.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович упевнений в своїй перемозі на президентських виборах, а також у тому, що після голосування не відбудеться повторення "помаранчевої революції" 2004 року.

"На сьогоднішній день межа, яка була між південним сходом і заходом країни, стерта. Південний схід знав, до чого приведе ця влада, а ті, хто підтримував її на Майдані і щиро вірив обіцянкам оранжевих лідерів, виявилися обдуреними. Сьогодні люди відчувають себе обдуреними і приниженими, і в першу чергу такими себе вважають ті, хто голосував за помаранчевих вождів", - заявив Янукович у виступах під час робочої поїздки в Миколаївську та Херсонську області.

"Другого Майдану не буде. Ми з вами переможемо з великим відривом", - пообіцяв лідер регіоналів. Він також відзначив, що цього разу після голосування не буде "такого беззаконня, яке було на попередніх президентських виборах, і український народ не дозволить, щоб результати голосування визначалися суддями".

Крім того, Янукович пообіцяв, що інтереси виборців, які зроблять свій вибір на майбутніх президентських виборах, будуть захищені, і що буде врахований кожний голос.

За словами лідера ПР, він особисто просив представників Європарламенту прислати до України своїх спостерігачів, і що створена робоча група з кваліфікованих юристів, які вже зараз працюють над тим, як захистити законні результати голосування.

Торкнувшись теми змін у виборчому законодавстві, Янукович висловив думку, що всі гілки влади повинні обиратися на один термін, а саме - на 5 років. "Один раз на 5 років ці вибори потрібно розвести по термінах - на весну і осінь. Весною обирати депутатів Верховної ради і президента, а восени - депутатів місцевих рад і мерів. Або навпаки. Це вже можна вирішити під час дискусії", - відзначив опозиціонер.

На його переконання, визначальним тут повинен бути такий принцип: "4 роки країну не повинні бити політики і політична нестабільність. Всі повинні працювати, а політичні партії повинні нести відповідальність і робити звіт перед народом, як вони виконують свої обіцянки".

Завершуючи відповідь на питання, Янукович підкреслив, що "країна житиме стабільно лише тоді, коли влада буде відповідальна і професійна".

Нагадаємо, під час поїздки на Миколаївщину Віктор Янукович також пообіцяв домогтися рівноправного використання російської мови нарівні з українською.

Лідер ПР залишається фаворитом президентських перегонів.

Так, згідно даним соціологічного опитування, проведеного Національним інститутом стратегічних досліджень, Януковича готові підтримати 21,3% респондентів, тоді як прем'єра Юлію Тимошенко - 14%, а лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка - 10,1% респондентів.

Читайте також:

Лідером передвиборчого рейтингу залишається Янукович

Янукович хоче добудувати крейсер "Україна" разом з Росією

Янукович допоможе російській мові в Україні кульковою ручкою

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: