Янукович: об’єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

Віктор Янукович заявив, що об’єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе, тому що ""Газпром" ніколи не погодиться на це, не погодиться Росія. Це такий своєрідний жарт".

Президент Віктор Янукович заявляє, що об'єднання "Нафтогазу України" з російським "Газпромом" неможливе.

За словами президента, Україну могло б зацікавити об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу" "50 на 50". Янукович вважає, що Україна в такому разі отримає частку контролю над усім майном "Газпрому" Росії.

"Ми розуміємо, що це неможливо зробити 50 на 50. Тому що "Газпром" ніколи не погодиться на це, не погодиться Росія. Це такий своєрідний жарт. Стосовно об'єднання на будь-яких інших умовах – це неможливо", - зазначив він.

На уточнююче запитання, чи буде злиття компаній, президент відповів: "Ну, це неможливо. Якщо вести мову про модернізацію газотранспортної системи - це реально. Але це також питання, яке треба прораховувати".

"У нас готові пропозиції, ми бачимо етапність проведення цієї модернізації і вважаємо, що учасниками цього проекту можуть бути країни ЄС, Росія та Україна", - сказав В.Янукович.

Нагадаємо, раніше, Віктор Янукович заявив, що погодився би на об'єднання НАК "Нафтогаз України" та російського "Газпрому" але тільки на рівних умовах у форматі "50 на 50".

 "Якби там був я, я би простягнув Путіну руку та сказав: "Згоден - 50 на 50", - запевнив президент.

Як повідомлялося раніше, прем'єри України та Росії Азаров і Путін мають протягом двох місяців вирішити питання щодо створення україно-російського газотранспортного консорціуму задля модернізації української газової труби.

Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз" на зустрічі з Азаровим наприкінці квітня. Українська сторона назвала цю пропозицію експромтом російських колег і не дала на неї конкретної відповіді. Зокрема, Янукович заявляв, що в двох компаній є багато шляхів співпраці і без об'єднання.

Читайте також:

Янукович назвав умову злиття "Нафтогазу" та "Газпрому"

Україні виділять одне місце в раді директорів об'єднаного "Газпрому"

Янукович: російські підводні човни в Україні - це домисли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: