Янукович об'єднає Україну з Росією

Віктор Янукович сподівається, що до Євро-2012 року міст Керч-Кубань, який з’єднує Крим з Краснодарським краєм Росії, буде збудовано.

Кабінет міністрів України сподівається, що до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року міст Керч-Кубань, який з’єднує Крим з Краснодарським краєм Російської Федерації, буде збудовано.

Як передає УНІАН, про це прем`єр-міністр Віктор Янукович заявив сьогодні на брифінгу в Криму.

Керченська протока
Керч та Кубань об'єднає міст (Ілюстрація: img.nr2.ru)
Він відзначив, що вже давно ведуться розмови про будівництво мосту Керч-Кубань, а зараз вже створено робочі групи, які розробляють даний проект.

За словами Януковича, згідно з попередніми підрахунками, довжина даного мосту становитиме 4,5 км, ширина – 22 м. Міст передбачає двосторонній автомобільний рух, пішохідний рух, а також рух залізничного транспорту.

Крім того, за словами прем`єра, міст Керч-Кубань може послужити для прокладення трубопроводів (газових, нафтових, водних). "Ми про це досить довго говоримо, а практичні (роботи – ред.) там уже розпочато, створено робочу групу, ведуться переговори", - сказав Янукович. При цьому він додав, що наступного тижня за його дорученням кримська влада поїде до Росії і вестиме там переговори щодо будівництва мосту.

Глава Кабміну припустив, що може бути підписаний "якийсь протокол", в якому буде окреслено відносини з питання будівництва мосту.

"Тобто, робота триває і міст буде збудовано. Сподіваюся, до Євро-2012 міст буде збудовано", - сказав прем`єр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: