Янукович обіцяє побудувати країну, "в якій не буде бідних людей"

Віктор Янукович пообіцяв зробити Україну сильною, по-справжньому незалежною, цілісною і соборною.

Лідер Партії регіонів, кандидат на пост президента Віктор Янукович наголошує, що зробить Україну сильною державою, подолає кризу і бідність та відкриє для українців світ.

"Перш за все, останні п’ять років – це криза, зростання цін, падіння гривні, бідність, безробіття і так далі. Час і енергію керівники держави, на жаль, витратили на сварки, на боротьбу один з одним", - охарактеризував він ситуацію в Україні.

Водночас, наголосив Янукович, Україні потрібна, перш за все, стабільність – політична і економічна. "І, безумовно, - реформи", - додав він.

Янукович запевнив, що як президент реалізує ці реформи, щоб вони обов’язково слугували людям.

"Тимошенко увесь час задає політичну моду "на боротьбу". Останній писк цієї моди – це "боротьба з олігархами", - зауважив кандидат на пост глави держави і висловив переконання, що неправильно витрачати сили взагалі на пошуки ворогів.

"Боротися треба, як я вже сказав, з кризою і з бідністю. Ось це - справжні вороги України. А капітал повинен працювати на створення робочих місць, і на те, щоб люди мали роботу і гідну заробітну плату. І як президент я саме це і зроблю", - заявив Янукович.

За його словами, найбільшою мрією його життя є побудова сильної країни, "якою ми б всі пишалися, в якій не буде людей бідних".

"Якщо держава сильна, то сильними є і її громадяни. Якщо рахуються з державою, то рахуються і з її представниками. Ми будемо робити Україну сильною. І тоді громадяни України будуть пишатися своїм паспортом. Він повинен давати їм право без віз перетинати кордони Європи і Америки. Ми повинні справді відкрити для українців світ. Але з самою лише візою далеко не заїдеш… Тому я більше турбуюся про те, щоб люди мали за що їздити. А для цього тут, у власній країні, вони повинні мати гідну роботу і гідну заробітну плату", - сказав лідер Партії регіонів.

За словами Януковича, цього можна досягти лише шляхом економічного зростання. "Треба, щоб в Україну йшли інвестиції. А для цього в свою чергу потрібен сприятливий інвестиційний клімат. Такого клімату зараз нема. Інвестор стикається в Україні з жахливою бюрократією, і з хабарництвом. Тому гроші оминають Україну і пливуть до наших сусідів", - зазначив він.

Янукович запевнив, що змінить цю ситуацію, і Україна буде державою для людей. "Це – непросте завдання. Це – дуже амбітна мета. Але ми досягнемо її, тому що цього бажають всі люди", - переконаний кандидат на пост президента України.
 

Читайте також:

Ющенко: якщо президентом буде Тимошенко - російський флот буде в Україні довічно

Янукович звинуватив Тимошенко у підлабузницьких відносинах з Росією

У другому турі виборів Янукович майже на 20% випередив би Тимошенко

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: