Янукович обіцяє робити все що Тимошенко, тільки навпаки

Лідер "регіоналів" заявляє, що Тимошенко і Ющенко знищили державу, а він її "поставить і поставить законність на території України".

"От все, що робила Тимошенко, я все буду робити навпаки", заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Він сказав це, відповідаючи на запитання "Чим Ваше правління буде відрізнятися від правління Тимошенко?".

"По-перше, що зробили Тимошенко і Ющенко? Вони знищили державність. Я її поставлю. Я поставлю законність на території України. Друге, вони зруйнували всю вертикаль державного управління виконавчої влади. Я поставлю її. І підніму дисципліну на найвищий рівень", сказав Янукович.

Лідер Партії регіонів також додав, що ніколи не піде "на такі руйнівні кроки у відносинах з Росією, як це було зроблено ними".

Віктор Янукович: Тимошенко не думає про порятунок країни.

Янукович також зазначив, що готовий говорити про те, що ми завжди повинні знаходити консенсус з Росією щодо взаємовигідним питань, наголосивши при цьому, що завжди перш за все буде захищати інтереси України.

Відповідаючи на запитання про те, чи не краще ПР і БЮТ, як найбільшим політичним силам в країні замість протистояння створити ситуативну більшість, врятувати країну від кризи, а потім вже розбиратися між собою, Янукович відповів "Хіба ми проти?".

На думку екс-прем'єра, "Тимошенко не думає про порятунок країни".

"Вона думає про те, як виграти вибори. Якби вона запропонувала програму боротьби з кризою і запропонувала б на партнерських засадах об'єднати зусилля навколо цієї програми, хіба ми б відмовилися? У неї на першому місці стоять питання політичні, її рейтинг", заявив Віктор Янукович.

Читайте також:

Янукович залишить Тимошенко посаду прем'єра за трьох умов

Критикуючи Тимошенко, Янукович від хвилювання переплутав слова

Янукович починає піднімати країну проти влади

Янукович буде розпускати Раду відразу після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: