Янукович обурився на суддів, які замовляють собі на свята іноземних рок-зірок

Велике занепокоєння у президента викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи.

Президент Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які дозволяють собі витрачати забагато грошей. Про це глава держави заявив на антикорупційній нараді 22 квітня.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. "Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?", - обурився президент.

Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями. Як зауважив президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

У зв’язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

Нагадаємо, в березні Віктор Янукович наголосив на необхідності якнайшвидшого напрацювання концепції судової реформи в Україні та її затвердження на законодавчому рівні. На його думку, реформа має подолати корупцію в судах, яка ганьбить країну.

Читайте також:

Янукович: інтерес у нас один - добро держави і її громадян

Янукович відклав реалізацію антикорупційних законів на рік

Янукович призначив Ківалова і Цушка борцями з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: