Янукович очікує на "чорний піар"

Віктор Янукович розповів про своє бачення української політики та пообіцяв опублікувати в газеті пропозиції щодо конституційної реформи.

Віктор Янукович
Архів
Прем'єр очікує на нечесну боротьбу з боку політичних опонентів. (Фото: kmu.gov.ua)

Сьогодні на засіданні уряду низку заяв зробив прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Зокрема, голова Кабміну наголосив, що, на його думку, питання життєдіяльності української держави сьогодні надмірно політизуються.

«Ми повинні розуміти, що політизування зараз в Україні навколо життєдіяльності країни і вирішення соціальних питань надзвичайно велике. І сьогодні політики-популісти, які давно вже забули слово «совість», вони знову прагнутимуть обіцяти українському народові надхмарні обіцянки», - сказав Янукович.

На його думку, опоненти уряду використовуватимуть в передвиборній кампанії «чорний» піар. «Я знаю, що вони ганьбитимуть тих, хто сьогодні працює в державі, хто не займається політикою, а займається звичною роботою. Вони розповідатимуть, як вони всі це погано роблять, зокрема й нас з вами, м`яко кажучи, поливатимуть брудом. І це вже робиться останнім часом, попри те, що економіка країни зростає, збільшуються заробітна плата і пенсії, і збільшуватимуться», - наголосив прем'єр.

Янукович відзначив, що уряд вже звик не звертати увагу «на тих, хто плеще язиком, бо він у них свербить». «Міністру охорони здоров`я потрібно, можливо, попрацювати над цим питанням і спеціальні ліки виготовити», - додав він.

Прем'єр також доручив уряду забезпечити порядок під час вихідних з нагоди Дня Конституції України. За дорученням, це завдання виконуватиме віце-прем'єр-міністр Олександр Кузьмук спільно з правоохоронними органами.

Крім того, Янукович доручив віце-прем`єрам Дмитру Табачнику й Володимиру Рибаку забезпечити проведення всіх культурних заходів у країні, а першому віце-прем`єру Миколі Азарову - забезпечити роботу всіх фінансових установ для своєчасного перерахування коштів на соціальні виплати.
 
«28 числа – свято Конституції нашої держави, Конституції, яка, на жаль, не виконується. Ось таке свято», - сказав Янукович.

Глава уряду також повідомив, що підготував газетну статтю, в якій розкриває своє бачення конституційних проблем в Україні. За його словами, найближчим часом ця стаття буде опублікована в ЗМІ. 

«Я переконаний, що головна проблема, яка сьогодні існує в нашій країні, – це створення ефективної системи влади, а для цього потрібно створювати і баланси, і противаги. І я вважаю, що це потрібно зробити якомога швидше», - пояснив Янукович. 

Прем`єр також вважає, що уряд має продемонструвати своїм опонентам політичну культуру.

Прем'єр також висловився щодо бюджетних питань. Янукович доручив Кабміну до вересня підготувати проект державного бюджету на 2008 рік.
 
Він наголосив, що графік підготовки проекту бюджету не повинен бути порушений в жодному випадку. Звертаючись до голови Мінфіну Азарова, Янукович сказав: «За графіком стежите разом з іншими міністрами. Бюджет має бути своєчасно підготовлений згідно з графіком - у вересні розглянутий на уряді. Це наш обов`язок».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: