Янукович оголосив поза законом держустанови, які беруть гроші з громадян

Янукович розкритикував Азарова за те, що в Україні все ще існують тисячі держустанов, які можуть "здерти з громадянина, підприємця сотню-другу гривень".

Державні установи, які беруть гроші з громадян за надання адміністративних послуг, - поза законом. Про це заявив президент Віктор Янукович в ході засідання комітету з економічних реформ.

Говорячи про надання адміністративних послуг в Україні, Янукович зазначив, що в Україні сьогодні відсутнє чітке розуміння загальної кількості таких послуг, не визначено коло тих, хто повинен їх надавати, пише ЛІГА.net.

"Кожне відомство дуже часто стоїть до останнього, зберігаючи в таємниці, можливість здерти з громадянина, підприємця сотню-другу гривень. Ми це добре знаємо", - сказав він.

Звертаючись до присутнього на засіданні прем'єра Миколи Азарова, Янукович зазначив: "Микола Янович, я чекаю від вас відповіді на те питання, яке я поставив ще на початку цього року".

"Коли ми не будемо за державні кошти утримувати підприємства, створені різними відомствами для надання державних послуг, а, якщо відверто, - більшість з них проводять корупційні дії. Скільки, 12 тисяч таких підприємств у нас?", - сказав президент.

Азаров відповів, що сьогодні немає ніякої правової основи для діяльності таких підприємств. "Постановою Кабінету міністрів всі вони ліквідовані з 1 січня 2011 року і не мають права надавати платні послуги. Тому Генпрокуратура, Служба безпеки, МВС, будь ласка, перевіряйте", - підкреслив він.

Після цього Янукович зазначив, що всі державні установи, які беруть гроші з громадян за надання будь-яких довідок, - поза законом. "Ми їх утримуємо за бюджетні кошти, а вони ще з громадян гроші збирають", - підкреслив він.

Як відомо, президент Віктор Янукович пропонує жертвам корупції писати або телефонувати йому зі скаргами. На його думку, Україна – це "сучасна, позбавлена корупції держава. Це країна з європейськими стандартами".

Читайте також:

Янукович: щороку чиновники крадуть 4-7 мільярдів доларів

Янукович порадив жертвам корупції писати йому, або телефонувати

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

ВідеоЯнукович оголосив поза законом держустанови, які беруть гроші з громадян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: