Янукович оголосив про початок реформ: українці житимуть не менше 70 років

Президент оголосив про початок першого етапу реформ в Україні та назвав головні індикатори того, чи будуть ці зміни успішними. Чи не головний показник - тривалість життя.

Президент Віктор Янукович оголосив перший етап реформ в Україні та назвав одним з головних індикаторів їх успішності збільшення середньої тривалості життя українців до 70 років.

Про це глава держави сказав на засіданні комітету з реформ. "Серед індикаторів успіху наших реформ - підвищення середньої тривалості життя людей у нашій країні з 68 до 70 років", - наголосив Янукович.

"Наша мета проста і ясна - Україна впродовж 10 років має увійти до двадцятки найбільш економічно розвинутих країн світу, рівень життя громадян України повинен відповідати європейським стандартам", - охарактеризував він ціль реформування України.

"Для цього ми маємо намір, перш за все, зробити сталим економічний розвиток України. Ми знизимо дефіцит держбюджету і стабілізуємо державний борг. Ми послабимо податковий тягар і розширимо податкову базу. Ми знизимо інфляцію, забезпечимо кредитування економіки та розвиток фінансового ринку", - пообіцяв президент.

За його словами, реформи збільшать фінансову і витратну автономію регіонів, забезпечать зменшення адміністративного навантаження на бізнес.

"Ми завершимо приватизацію та будемо ефективно управляти державною власністю. Ми будемо стимулювати інноваційний розвиток і розвиток вільної торгівлі з Європейським Союзом та країнами СНД, що значно сприятиме і впровадження безвізового режиму з ЄС", - пообіцяв Янукович.

"Ми модернізуємо транспорту інфраструктуру, сформуємо прозорий ринок землі, підвищимо ефективність сільського господарства. Ми ще скоротимо структуру державних органів і підвищимо професіоналізм державних службовців", - додав він.

Крім збільшення тривалості життя, серед ознак успішності реформ він назвав темпи економічного зростання: "Однією з важливих складових успіху реформ буде досягнення нами середнього темпу росту ВВП не менше 5% на рік".

"Уже в 2014 році ми знизимо інфляцію з 13 до 6%. У наших планах поліпшити місце України у рейтингу бізнес-клімату не менше, ніж на 40 позицій. А в рейтингу конкурентоспроможності економік - на 10 позицій", - заявив він.

"Ми скоротимо прямі та непрямі форми державної підтримки енергетики, вугільної, нафтової та житлово-комунальної галузей на менше, ніж на 60%. Ми знизимо питому енергоємність економіки на 20%", - додав Янукович.

Нагадаємо, у своїй програмі економічних реформ, Янукович також пообіцяв у найближчі кілька років знизити кількість українців, які живуть за межею бідності, до 7%.

Також у програмі - отримання від приватизації державного майна 100 мільярдів гривень і підвищення рейтингу України за ознаками ведення бізнесу.

Читайте також:

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

За чотири роки Україна продасть майна на 100 мільярдів

Азаров: Україна стане зрозумілою і прогнозованою державою

ВідеоЯнукович оголосив про початок реформ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: