Янукович оголосив себе живим доказом репресій влади

Янукович пообіцяв побороти корупцію і поскаржився, як він постраждав від дій чинної влади.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович пообіцяв, у разі перемоги на президентських виборах, боротися з корупцією та звинуватив чинну владу в переслідуваннях опонентів.

Зокрема, він зазначив, що нинішня влада, яка у 2004 році проголошувала обіцянку "Бандитам – тюрми!", насправді переслідувала свої опонентів за політичними ознаками. "Почали переслідувати за політичними ознаками своїх опонентів, і політичні переслідування були два роки підряд. Відкривали карні справи, кидали людей за ґрати", - зазначив Янукович.

"Ці переслідування були й на рівні бізнесу. Реприватизація була спрямована проти своїх політичних опонентів і на користь однієї політичної сили – помаранчевої", - додав він.

"Я перед вами як живий доказ. На мене відкривали три карні справи. Викликали на допити через засоби масової інформації. Тримали кожного дня багато годин – п’ять, шість, сім, вісім – на допитах", - поскаржився Янукович.

Він  зазначив, що його соратник Борис Колесников "також був за ґратами за те, що був у моїй політичній команді". "Тому "досягнення" – в лапках – були. А корупція зросла значно. І ті, хто обіцяв боротися із корупцією, підняли її на найвищий рівень", - сказав лідер Партії регіонів.

"Що треба робити – ми знаємо. Треба створювати антикорупційне бюро, виконувати закони. Боротьба із корупцією – це один із ключових напрямків моєї передвиборчої програми", - додав Янукович.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що в разі перемоги на виборах готовий вести зі своїми політичними опонентами переговори про кандидатуру нового прем'єр-міністра.

Разом із тим, він зауважив, що прем'єром при ньому точно не буде чинна глава уряду Юлія Тимошенко.

Читайте також:

Янукович має найбільше вчених ступенів серед кандидатів у президенти

Янукович нагадує Тимошенко одноокого песика з анекдоту

Янукович зірвав голос, розповідаючи про підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: