Янукович вважає, що опозиція має зникнути

Президент висловив переконання, що до парламентських виборів на сцені з'являться інші політичні сили, на чолі зі свіжими, тверезими і енергійними політиками.

Лідери програвших на виборах партій повинні зникнути з української політики. Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв’ю виданню "Газета 2000".

"В європейських країнах у лідерів програвших політичних партій, особливо якщо це відбувається не вперше, прийнято йти. Ось Україна три місяці чекає якихось таких європейських новин з нині опозиційного табору. Поки глухо", - сказав Янукович.

Президент України вважає, що в Україні повинні з'явитися нові політичні сили.

"Для мене очевидно - до парламентських виборів на сцені з'являться інші політичні сили, на чолі зі свіжими, тверезими і енергійними політиками, діалог з якими і вироблення загального бачення тих або інших питань представлятиме взаємний інтерес. А в суспільства з'явиться справжній вибір", - сказав президент.

Нагадаємо, 4 червня виповнилося 100 днів з моменту офіційного вступу Віктора Януковича на посаду президента України.

Опозиція, підбиваючи підсумки 100 днів правління Януковича, жорстко розкритикувала главу держави.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що президентство Януковича ознаменувалися невиконанням соціальних обіцянок, позбавленням судів незалежності і пригніченням демократичних процесів.

Читайте також:

Тимошенко підбила підсумки 100 днів Януковича

Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Міліція заблокувала депутатів-опозиціонерів біля палацу "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: