Янукович: ОПЗ намагалися продати за корупційною схемою

Лідер "Регіонів" вважає ціну в 5 млрд грн за Одеський припортовий завод корупційною, а самі торги - виставою.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що Одеський припортовий завод намагалися продати за корупційною схемою.

"Коли я почув, що за 5 млрд грн хочуть продати це чудове підприємство, то, безумовно, для всього світу, для тих, хто знає що таке припортовий завод, зрозуміло, що це корупційна ціна і тут працювала корупційна схема", - сказав він в інтерв'ю журналістам у Хмельницькому.

При цьому він зазначив, що не хотів ображати нікого з покупців, але зрозуміло, що будь-який з них із задоволенням купив би ОПЗ за заниженою ціною.

Крім того, Янукович заявив, що йому хотілося б, щоб влада в Україні ніколи не продавала те, що не належить їй особисто, а належить всьому народу.

Янукович назвав "виставою" події, які відбуваються навколо продажу ОПЗ.

"Спроба поставити чудову виставу, чергову для всього суспільства, для всіх 46 мільйонів українців, не вдалася. Оцінку цьому дадуть люди", - підсумував він.

Нагадаємо, 29 вересня, ТОВ "Нортіма" (Україна) купило контрольний пакет ВАТ "Одеський припортовий завод" у розмірі 99,567% статутного фонду за 5 млрд гривень. Ціна продажу перевищила початкову на 1 млрд. Крок аукціону становив 50 млн гривень. Крім "Нортіма", в торгах взяли участь ще два учасника - ТОВ "Азот-Сервіс" (Росія) і ТОВ "Фрунзе-Флора".

Однак, конкурсна комісія ФДМ відмовилася визнати "Нортіма" переможцем конкурсу. Як пояснив голова конкурсної комісії, члени комісії вважають ціну заниженою і висловили сумнів у корисності такого продажу. Таким чином, комісія ФДМ скасувала продаж ОПЗ.

Наступний конкурс з продажу заводу відбудеться не раніше наступного року.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинуватила у змові учасників конкурсу з продажу Одеського припортового заводу з метою зниження його ціни, а президент Віктор Ющенко попередив, що відповідальність за всі згубні наслідки поспішної та незаконної приватизації ОПЗ лягає на Кабінет міністрів.

Читайте також:

ОПЗ продадуть не раніше наступного року

Продаж Одеського припортового заводу скасовано

Тимошенко звинуватила претендентів на ОПЗ у змові

У Києві пройшов аукціон із продажу Одеського припортового заводу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: