Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

Після оприлюднення президентом декларації про доходи можна легко вирахувати, в яку суму Януковичу обходиться недешева земля колишньої урядової резиденції.

Президент Віктор Янукович платить за оренду колишньої державної резиденції "Межигір'я" трохи більше 3 гривень за сотку. Про це свідчить декларація про доходи за 2009 рік, оприлюднена главою держави.

Як відомо, за офіційною версією, Янукович придбав будинок на території "Межигір'я", який до того орендував. Він це зробив, оскільки попередні власники постійно підвищували йому ренту. При цьому Янукович взяв у оренду земельну ділянку на території "Межигір'я". Однак ціна землі для Януковичем так і не була з'ясована, пише видання "Українська правда".

За офіційною довідкою Державного комітету земельних ресурсів, Януковичу на 49 років було передано 1,7688 гектара.

І от тепер, після оприлюднення декларації про доходи, можна легко вирахувати, в яку суму Януковичу обходиться недешева земля колишньої урядової резиденції.

Так, в розділі ІІІ декларації повідомляється, що за договорами оренди в 2009 році він сплатив 6 тисяч 685 гривень.

Це означає, що за оренду одного гектару в "Межигір'ї" Янукович платить 314 гривень на місяць, а за оренду усієї ділянки 554 гривні. Або, відповідно, 3 гривні 14 копійок за сотку на місяць.

Видання зазначає, що "ця сміхотворна ціна - результат відчуження резиденції без проведення жодного конкурсу. Оскільки власником землі була і формально залишається держава, то, за законом "Про оренду землі", для визначення орендної плати використовується не ринкова вартість, а нормативна. Яка завжди є суттєво нижчою".

Читайте також:

Рада ліквідувала комісію по дачі Януковича

Тимошенко: Межигір’я залишиться заповідником абсолютного хамства

Тимошенко просить в антикорупційного органу Януковича повернути "Межигір’я" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: