Янукович особисто знищить першу партію твердого ракетного палива

Павлоградський хімічний завод почне утилізацію твердого ракетного палива. Першу партію знищить сам президент.

5 квітня, президент Віктор Янукович здійснить робочу поїздку до Дніпропетровської області, де особисто знищить першу партію твердого ракетного палива.

У м. Павлоград президент ознайомиться з роботою Державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод".

Зокрема, Янукович візьме участь у церемонії урочистого відкриття повномасштабної установки гідромеханічного вилучення твердого ракетного палива і здійснить її запуск.

Він також огляне дослідну установку вилучення твердого ракетного палива та ознайомиться з ходом виконання Програми утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22.

Крім того, президент ознайомиться з участю підприємства у роботах з утилізації звичайних боєприпасів і протипіхотних мін.

Нагадаємо, що в 1997 р. була прийнята державна програма утилізації міжконтинентальних балістичних ракет SS-24 в рамках виконання договору "Старт-1" зі скорочення стратегічних наступальних озброєнь, згідно з яким Україна взяла на себе зобов'язання про без'ядерний статус і ліквідацію стратегічних наступальних озброєнь.

Після знищення шахтних пускових установок, розформування ракетної армії і розбирання ракет, частини ракет з твердим ракетним паливом залишилися на зберіганні в Павлограді. У 2004 р. Україна прийняла рішення фінансувати програму утилізації самостійно.

Читайте також:

На Дніпропетровщині може з'явитися "українська Хіросіма"

Янукович пообіцяв хворим на рак збудувати урановий завод

Росія забезпечить сировиною український завод ядерного палива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: