Янукович оцінив ініціативу Ющенка

Прем'єр-міністр Віктор Янукович позитивно оцінив указ президента, яким він дав доручення Кабмінові щодо поставок газу в Україну.

Віктор Ющенко та Віктор Янукович на святкуванні 16-річчя незалежності України
УНІАН
Віктор Янукович не заперечує доцільності "газового" указу президента.
Прем'єр-міністр Віктор Янукович позитивно оцінив указ президента Віктора Ющенка, яким він дав доручення Кабінетові міністрів щодо поставок газу в Україну. Про це Янукович сказав на прес-конференції.

"У цьому указі нічого не бачу поганого. Чим прозорішим буде механізм реалізації таких проектів, як забезпечення України енергоносіями, у тому числі газом і нафтою, тим буде краще", - сказав Янукович. Він додав, що об'єднання зусиль всіх гілок влади у вирішенні таких питань приносить позитивні результати.

Він також зауважив, що його уряд ніколи не допустить повторення ситуації 2005-2006 років, коли через загострення відносин з Росією ставилося під загрозу забезпечення України газом. "Ми такого ніколи не допустимо, ці відносини завжди будуть стабільними і прогнозованими", - сказав Янукович.

Як відомо, Ющенко указом від 7 вересня доручив Кабмінові надати проект директив на переговори щодо поставок газу в Україну до 15 вересня. Ющенко також доручив Кабмінові встановити до жовтня граничний рівень цін на газ для всіх категорій споживачів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: