Янукович: парламент має працювати

Прем'єр повідомив, що коаліція наполягатиме на продовженні роботи парламенту.

Віктор Янукович і Віктор Ющенко
Сайт президента України
Віктор Янукович не розуміє, чому Віктор Ющенко не хоче продовження роботи парламенту

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні повідомив журналістам про намір коаліції вимагати продовження роботи Верховної ради. Він сказав про це під час візиту до Одеської області, що відбувається з метою ознайомлення зі станом постраждалих від посухи посівів. 

Янукович дотримується думки, що Верховна Рада має продовжувати роботу. Проте він ще не цілком усвідомлює, як це можливо після обнуління списків та вихід депутатів. Прем’єр сподівається, що ситуація стане зрозумілішою наступного тижня. 


Прем`єр-міністр пояснив свою позицію тим, що Конституція України передбачає безперервний режим роботи всіх гілок влади. Він додав, що така сталість роботи органів влади потрібна суспільству.

Тому голова уряду висловив нерозуміння «негативного ставлення Президента до роботи ВР». 

Раніше президент Віктор Ющенко своїми указами тричі - 29, 31 травня і 1 червня - подовжував легітимність Верховної Ради V скликання. 

1 червня легітимність парламенту було подовжено лише на один день, але на офіційному веб-порталі Верховної Ради на понеділок, 4 червня, анонсовано засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і прес-конференція голови ВР V скликання Олександра Мороза. 

Вчора, 2 червня, з`їзди Блоку Юлії Тимошенко і блоку «Наша Україна» достроково припинили повноваження народних депутатів, обраних від цих політичних сил. 

Зважаючи на припинення повноважень народних депутатів, нинішній склад Верховної Ради України є нелегітимним.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: