Янукович: пенсійна реформа буде "найважчою"

Президент визнав, що проведення пенсійної реформи для нього і для України буде дуже важким. Всі інші реформи пройшли значно легше.

Президент Віктор Янукович зазначає, що пенсійна реформа в Україні буде "найважчою".

Про це він заявив у виступі на бізнес-форумі українських і латвійських підприємців, який відбувся в Ризі.

Глава держави наголосив, що в Україні на черзі – проведення пенсійної реформи. "Найважча реформа...", - констатував Янукович.

У зв'язку з цим він зазначив, що відповідний законопроект вже підготовлено, також визначено порядок і строки реалізації пенсійної реформи.

"Вона розрахована на багато років. І ми не бачимо іншого шляху і не бачимо більшої, відповідальнішої і необхіднішої реформи соціальної політики держави, та й економічної політики, аніж пенсійна реформа", - сказав Янукович.

За його словами, співвідношення працездатного населення і пенсіонерів, яке є сьогодні, наближається до критичного показника, і зволікання з пенсійною реформою в Україні може призвести до соціальної кризи. "І це буде злочином нинішнього покоління перед старшим поколінням. Ми не повинні цього допустити", - заявив Янукович.

При цьому глава держави сказав, що українська влада усвідомлює можливі політичні проблеми, які можуть виникнути в процесі реалізації цієї непопулярної реформи.

Читайте також:

З Нового року в Україні зростуть зарплати і пенсії

Литвин: пенсійний вік в Україні не підвищать і крапка

У Німеччині підвищили пенсійний вік до 67 років

Уряд здався МВФ: ціни на газ зростуть, а пенсійний вік підвищиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: