Янукович передав "ксенофобській" бібліотеці в Москві книжки про любов до України

За дорученням Януковича, бібліотеці передали книжки "Кобзар", "Енеїда", "Захар Беркут", а також - "Пізнай Україну", "Україна на карті світу", "Україна: її не можна не любити" та "Під небом України".

Бібліотека української літератури у Москві
griphon-275.livejournal.com
Бібліотека української літератури в Москві
На виконання доручення президента Віктора Януковича посольство України в Російській Федерації передало Бібліотеці української літератури м. Москви нову добірку українських видань, підібрану Міністерством культури України.

Як повідомили в РФ в посольстві, бібліотеці було передано книжки: "Кобзар" Тараса Шевченка, "Енеїда" Івана Котляревського, "Захар Беркут" Івана Франка, твори інших відомих українських класиків, книги "Пізнай Україну", "Україна на карті світу", "Україна: її не можна не любити", "Під небом України", "Український словоспів" та інші.

Як наголосив під час церемонії передачі книг радник-посол посольства В'ячеслав Яцюк, керівництво Української держави налаштоване продовжувати підтримку закладу культури Москви, діяльність якого спрямована на задоволення культурних, мовних та інформаційних потреб українців Росії та шанувальників українського слова.

Український дипломат відзначив, що у формуванні нинішньої добірки видань особлива увага була приділена поповненню книжкового фонду Бібліотеки для підростаючого покоління. Зокрема, Бібліотеці передано декілька примірників українських букварів, збірки для дітей "Катрусині скарби", "Наймиліше слово", "Ой радуйся, земле", "Золота скриня" та інші.

Адміністрацією Бібліотеки висловлено вдячність за новий цінний дарунок України. Як відзначалося працівниками закладу, завдяки дієвій підтримці та постійній увазі до діяльності Бібліотеки з боку керівництва Української держави впродовж останнього часу спостерігається стале збільшення кількості її відвідувачів.

Нагадаємо, 23 грудня 2010 року відділ боротьби з екстремізмом МВС РФ під час обшуку вилучив із Бібліотеки української літератури в Москві більш як 50 книг для проведення психолого-лінгвістичної експертизи. Працівники міліції в електронному каталозі набрали слово "націоналізм" і вилучили всі видання, в яких було виявлено це слово.

12 січня в Міністерстві закордонних справ України повідомили, що Бібліотека української літератури в Москві повністю відновила роботу в звичайному режимі.

25 січня бібліотеці передали від імені Януковича 25 книг із його особистої колекції.

Читайте також:

Азаров створить нову українську бібліотеку у Москві

Москва не забере в українців скандальну "націоналістичну" бібліотеку

Нємцов пояснив, чому Росія ліквідує українські організації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: