Янукович передрік пенсіонерам холод і голод

Партія регіонів наполягає, щоб Верховна рада проголосувала за підвищення пенсій вже завтра.

Українські пенсіонери приречені на голодну і холодну зиму, якщо Верховна рада завтра не прийме рішення про підвищення пенсій, стверджує лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

"Ми пропонуємо вже у вівторок, 8 вересня, проголосувати в парламенті підвищення пенсій. Зробити перший крок у напрямку полегшення життя найбідніших громадян. Ми йдемо на цей компроміс для того, щоб парламент міг працювати. Треба, щоб парламент негайно допоміг пенсіонерам. Інакше вони будуть приречені на холодну і голодну зиму", - цитує Януковича прес-служба Партії регіонів.

"Тому ми наполягаємо на голосуванні за підвищення пенсій прямо завтра. А вже наступним кроком реалізуємо решту вимог", - наголосив Янукович.

За його словами, Партія регіонів не відступає від підвищення мінімальних зарплат, але якщо уряд не готовий до цього сьогодні - "хай назве конкретну дату". "Скільки днів, наголошую, саме днів, а не місяців потрібно владі", - наголосив лідер регіоналів.

Варто зазначити, що сам Янукович не має наміру бути присутнім завтра на засіданні парламенту – він їде з робочою поїздкою в Житомирську область.

Як відомо, 4 вересня Верховна рада зібралася на позачергове засідання, але не змогла працювати. Її заблокували регіонали, які знову вимагали підвищення рівня мінімальних зарплат і пенсій в Україні. З цього приводу ПР не давали парламенту працювати і влітку.

Читайте також:

Регіонали пообіцяли більше не блокувати Раду

Янукович подарував хлопчику-сироті свою мобілку й годинник

Янукович: вгадайте, чи буду я блокувати трибуну Ради?

Литвин не підпише заветовані Ющенком закони, поки Рада не працюватиме

ВідеоЯнукович передрік холод і голод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: