Янукович передумав: ПР блокуватиме трибуну

Лідер ПР, який лише вчора обіцяв припинити блокування роботи парламенту, погрожує знову взятися за старе.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що "регіонали" сьогодні, 14 липня, продовжать блокувати роботу парламенту, доки першим питанням Верховна рада не розгляне зміни до держбюджету на 2009 рік щодо підвищення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати. Про це він заявив сьогодні під час поїздки до Дніпропетровська.

"У нас немає іншого шляху. Однозначним пріоритетом для нас є питання життя людей, наших виборців", - пояснив позицію Партії регіонів Янукович.

Водночас він висловив думку, що запропоновані фракцією БЮТ для розгляду на сьогоднішньому позачерговому засіданні ВР законопроекти щодо фінансування підготовки до Євро-2012, а також щодо рефінансування банків, необхідно доопрацювати.

"Вважаю, ці закони – щодо підготовки до Євро-2012 та щодо рефінансування банків - необхідно приймати у першому читанні. Але їх необхідно доопрацювати", - сказав Янукович.

Говорячи про перспективи остаточного ухвалення запланованих на сьогодні у порядку денному роботи ВР змін до закону про вибори президента, Янукович зазначив, що при ухвалені цього законопроекту повинні бути враховані зауваження і пропозиції усіх політичних сил, які планують брати участь у президентських перегонах.

Тим часом раніше прес-служба Партії регіонів розповсюдила заяву Януковича про готовність “регіоналів” підтримати заплановані сьогодні до розгляду у ВР законопроекти і відмовитися від блокування трибуни.

Зокрема, за словами Януковича, Партія регіонів готова підтримати в парламенті законопроекти, які стосуються Євро-2012, рефінансування банків та закон про вибори президента.

“І, безумовно, ми – за прийняття закону про вибори, але узгодженого, з урахуванням зауважень більшості фракцій Верховної ради”, - додав Янукович.

Читайте також:

Аби розблокувати Раду, Тимошенко обіцяє відкласти кадрові війни

Блокування ВР стало найкращим візуальним ефектом цього політичного сезону

Партія регіонів та БЮТ домовилися про вибори президента

Верховна рада хоче скоротити президентську кампанію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: