Янукович перегляне військову доктрину України

На переконання президента, в основі нової військової доктрини має бути перехід до професійної армії.

Президент Віктор Янукович вважає, що Україні потрібно переглянути можливі військові загрози для неї. Про це він заявив, виступаючи в Києві на урочистостях з нагоди 18-ї річниці створення Служби безпеки України.

"Зростання рівня глобальної нестабільності та зростання конфліктності у міждержавних відносинах вивів на передній план проблему забезпечення обороноздатності України. В першу чергу нам потрібно уточнити, а можливо, і переглянути, наші уявлення про військові загрози Україні. Безумовно, військова доктрина буде зберігати оборонний характер України як країни-миротворця", - сказав Янукович.

За його словами, Україні треба чітко визначити шляхи реалізації системи військової протидії будь-якій військовій агресії. На переконання президента, в основу нової військової доктрини має бути покладено принцип достатньої обороноздатності.

Тобто, як пояснив глава держави, на практиці це означає поступовий перехід до професійної армії, розвиток нових систем озброєння, в першу чергу ракетних військ та систем протиповітряної оборони.

Читайте також:

Янукович вимагає реформувати суди, "щоб не ганьбити країну"

Кримські вчені визнали Януковича типовим татарином

Януковича прирівняли до державного прапора та герба

Янукович призначив свого представника в Раді

ВідеоЯнукович перегляне військову доктрину України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: