Янукович перейменував Секретаріат президента в Адміністрацію

Секретаріат президента України перейменовано в Адміністрацію президента України з метою кадрового скорочення та зниження заробітних плат співробітників апарату президента.

Президент Віктор Янукович видав свій перший указ. Даним указом Секретаріат президента України перейменовується в Адміністрації президента України.

Віктор Янукович вже зробив перші призначення. Так, указом президента Сергій Льовочкін призначений головою адміністрації президента України.

У відповідному указі президента України сказано, що перейменування секретаріату президента до адміністрації здійснено з метою ефективного здійснення президентом своїх конституційних повноважень, реалізації прискорених рішень соціально-економічних питань, скорочення видатків державного бюджету.

"Створити Адміністрації президента України, ліквідувавши Секретаріат президента", - йдеться в указі.

За словами Ганни Герман, даний указ прийнятий також з метою кадрового скорочення, зниження заробітних плат співробітників апарату президента.

Першим заступником голови Адміністрації президента призначений Станіслав Скубашевський.

Крім того, заступником голови Адміністрації президента призначена народний депутат Ірина Акімова, а Ганна Герман стала заступником голови Адміністрації президента з питань внутрішньої політики та комунікацій.

Як відомо, у своїй інавгураційній промові Янукович заявив, що має намір одним зі своїх перших указів скоротити витрати на утримання Секретаріату президента України.

Читайте також:

Главою Адміністрації президента Януковича став Сергій Льовочкін

Ющенко передав повноваження президента Януковичу

Герман не збирається командувати секретаріатом Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: