Янукович переміг на Сході та Півдні, Тимошенко - на Заході, Півночі та в Центрі

Лідер ПР здобув перемогу на виборах у 12-ти регіонах України, а прем'єр-міністр - у 13-ти.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович здобув перемогу на виборах президента у східних, південних областях України та в Криму, а прем'єр Юлія Тимошенко - на Півночі, Заході та у Центрі.

Про це свідчать результати exit-poll, проведеного  Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка на замовлення газети "Аргументи і факти в Україні".

Зокрема, на Сході України Янукович посів перше місце з великим відривом, друге місце посів Сергій Тігіпко, третє - Юлія Тимошенко, четверте - Арсеній Яценюк.

На Півдні лідерами виборів стали Янукович, Тігіпко, Тимошенко та Яценюк, при цьому в Криму перші три місця посіли Янукович (із великим відривом), Тимошенко та Тігіпко.

В західному регіоні Тимошенко впевнено посіла перше місце, Яценюк став другим, Янукович - третім, Тігіпко - четвертим. Вибори на Півночі виграла Тимошенко, місця за нею посіли Янукович, Тігіпко та Яценюк.

Exit-poll
Результат виборів по областях України
У центральних областях вибори виграли Тимошенко, Янукович, Тігіпко та Яценюк. У Києві перше місце здобула Тимошенко, слідом за нею розташувалися Тігіпко, Яценюк і Янукович.

Крім того, Янукович здобув перемогу в 11 областях України та Криму, а Тимошенко - в 13 регіонах України.

Нагадаємо, за даними exit-poll Інституту імені Яременка, перемогу на виборах здобули та вийшли до другого туру Віктор Янукович (34,7% голосів) і Юлія Тимошенко (24,8%).

Разом із тим, exit-poll відображає результати не голосування, а соціологічного дослідження.

Читайте також:

Exit-poll Інституту соцдосліджень ім. Яременка: Янукович - 34,7%, Тимошенко - 24,8%

Первинні результати виборів повторюють дані exit-poll

Розбіжності в результатах exit-poll пояснили різницею між селом та містом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: