Янукович переплутав Косово з Чорногорією

Відповідаючи на запитання журналістів, як він ставиться до незалежності невизнаних республік, лідер ПР допустив "ляп".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє про нагальність відпрацювання і запровадження нових правил та підходів у міжнародних відносинах з метою якнайшвидшого та ефективного вирішення наявних конфліктних ситуацій.

На цьому Янукович наголосив сьогодні на прес-конференції у Києві.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи робитиме він кроки до визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії, якщо стане президентом України, Янукович зауважив, що ще минулого року висловив свою позицію щодо цього питання (тоді він виступив на підтримку позиції Росії та заявив, що це ж повинна зробити й Україна – ред.).

"Це наша реакція була на рішення по Чорногорії…", - сказав Янукович, але одразу ж після підказки прес-секретаря виправив свої слова, уточнивши, що, звичайно, йдеться не про Чорногорію, а про Косово. "Я вибачаюсь", - сказав у зв’язку з цим лідер Партії регіонів.

Він також пояснив, що його політична сила минулого року виступила з такою позицією щодо Південної Осетії та Абхазії із застереженням, що політики подвійних стандартів не повинно бути у міжнародних відносинах і що підходи до територій із "замороженими конфліктами" мають бути однаковими для всіх.

"Якщо робити виключення, тоді треба змінювати всі міжнародні стандарти", - зазначив він, уточнивши, що для цього існують міжнародні інституції, зокрема ООН.

"Коли я казав про це, я казав у порівнянні з Косово. Що нам залишалося тоді робити - визнати тоді незалежність Осетії і Абхазії", - зауважив лідер Партії регіонів.

На думку Януковича, на сучасному етапі ситуація у світі змінилася так, що зараз актуально постало питання про відпрацювання нових правил, світових міжнародних стандартів.

"Моя позиція не змінилася. Я вважаю, що затягувати з цим питанням не можна, адже це призведе лише до загострення конфліктів і, безумовно, до страждання людей", - резюмував лідер Партії регіонів.

Читайте також:

Янукович запевнив, що дача "Межигір'я" належить йому

Янукович не вірить, що його здолають адмінресурсом і чорним піаром

Янукович: диявол скуповуватиме душі під час виборів президента

Янукович вирішив створити власний інтелектуальний центр

ВідеоЯнукович переплутав Косово з Чорногорією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: