Янукович пересадив свою адміністрацію на дешевші автомобілі

Працівники Адміністрації президента відтепер користуватимуться в службових цілях автомобілями Skoda, аби "максимально зменшити навантаження на бюджет".

Для чиновників Адміністрації президента та Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, закупили автомобілі економ-класу.

Як повідомили у прес-службі глави держави, у грудні 2010 року державною організацією "Автобаза Державного управління справами" були придбані легкові автомобілі Skoda.

"Вибір для закупівлі саме цієї марки автомобілів продиктований насамперед необхідністю максимально зменшити навантаження на бюджет, адже Skoda - машини економ-класу, що максимально відповідають критеріям відповідності ціни та якості, вартості технічного обслуговування тощо.

За умов, коли в державі, що поступово вибирається з кризи, кожна гривня – на особливому рахунку і має витрачатися лише на найнеобхідніше, цей крок є цілком закономірним. Таким, що загалом дозволить зекономити чималі кошти", - пояснили у прес-службі.

Стосовно автомобілів вищого класу, що вивільнятимуться у результаті закупівлі та введення в експлуатацію вищезазначеної нової техніки, то вони використовуватимуться для обслуговування делегацій різного рівня. А після того як вичерпають свій ресурс, будуть списані у встановленому порядку, повідомили у прес-службі президента, додавши, що реалізація цієї техніки на аукціонах чинним законодавством не передбачена.

У прес-службі глави держави також зазначили, що рішення про закупівлю нових автомобілів приймалося з урахуванням фізичного та морального старіння значної частини наявної техніки.

Крім того, технічне обслуговування автомобілів з пробігом у 300 тисяч і більше кілометрів є дуже витратним з точки зору економії бюджетних коштів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Автобаза Державного управління справами при президенті України закупила бензину на майже 5 млн гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель.

На відкритих торгах було визначено двох переможців : ТОВ "Рось-1", яке продасть бензину на 3 млн 999,75 тис. гривень та ТОВ "КЛО-Карта", яке продасть пального на 1 млн гривень.

Читайте також:

До 2015 року в Україні замість адміністрацій будуть створені виконкоми

Міністр аграрної політики їздить на Cadillac за 17 тисяч доларів

Для автомобілів Януковича закупили бензину на 5 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: