Янукович підготував програму "антимайдан"

Партія регіонів пообіцяла захистити результати виборів: звезти до Києва людей з усієї України та влаштувати масштабну акцію протесту.

Лідер Партії регіонів, кандидат на посаду президента Віктор Янукович заявив, що його перемогу на виборах допоможе захистити розроблена "регіоналами" програма "антимайдан".

Відповідаючи на питання мешканців Луганщини в прямому ефірі місцевого телебачення, чи непокоїть Партію регіонів можливість виникнення другого Майдану, Янукович наголосив: "Майдан нас не лякає, у нас є своя програма - "антимайдан".

Він пояснив, що у разі необхідності Партія регіонів має можливість закликати людей до Києва з усіх регіонів України, щоб захистити результати волевиявлення громадян.

"І зробимо їм такий Майдан, який вони запам'ятають надовго", - підкреслив політик.

За словами Януковича, він не допустить, щоб у його виборців забрали перемогу. "Ми будемо відповідати гідно", - пообіцяв він.

Раніше Янукович вже заявляв, що має дані про підготовку на виборах масштабних фальсифікацій.

А міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключив, що після президентських виборів (призначених на 17 січня) може відбутися повторення Майдану 2004 року. На думку міністра, якщо "влада не зуміє навести лад і дисципліну у власних лавах", неминучі акції протесту, які "можуть вивести на вулиці дуже багато людей".

Читайте також:

Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

На Донбасі за Януковича готові проголосувати більше половини виборців

Тимошенко: Януковича близько біля влади не буде

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: