Янукович підняв келих за друзів, які допоможуть Україні

Президент Віктор Янукович на прийомі глав іноземних держав, глав урядів, парламентів та дипмісій виголосив тост за Україну та її друзів в усьому світі .

Президент Віктор Янукович випив келих шампанського за вихід України до стабільного розвитку "з допомогою друзів" та "спільне процвітання".

Виступаючи під час прийняття президентом глав іноземних держав, глав урядів, парламентів та дипмісій, акредитованих в Україні, Янукович заявив, що "для подолання величезних проблем, з якими зіткнулося людство і Україна, у нас обмаль часу".

"Як новообраний президент України я цілком усвідомлюю, як не просто буде подолати економічну і соціальну ерозію, спричинену як загальносвітовою кризою, так і причинами суто українськими", - наголосив президент.

"З допомогою друзів, яких у нас так багато, моя держава вийде на шлях стабільного економічного розвитку та суспільного прогресу", - вважає він.

"Дозвольте мені підняти цей келих за наше спільне процвітання", - сказав Янукович.

"За наших друзів в усьому світі хочу підняти цей келих, які радітимуть нашим успіхам і завжди прийдуть на допомогу, якщо в цьому виникне потреба", - продовжив він.

"Безумовно, за нашу красиву, улюблену Україну, яка готова внести гідну частку в загальну справу економічного та соціального поступу, протидії всім загрозам, які в цьому перешкоджають. Нехай Господь Бог нам допомагає в цьому", - додав президент.

Після цього Януковичу принесли келих шампанського, і він сказав: "Запрошую вас підняти спільно цей келих".

Потім Янукович пішов в зал, спілкуватися з гостями. Зокрема, він досить довго розмовляв та жартував з міністром закордонних справ Петром Порошенком.

Крім того, у залі між собою спілкувалися екс-президент Леонід Кучма, бізнесмен Віктор Пінчук та екс-посол РФ в Україні Віктор Черномирдін. Також тепло привіталися та поцілувалися спікер Держдуми РФ Борис Гризлов та президент Білорусі Олександр Лукашенко. З Кучмою він трикратно розцілувався.

Читайте також:

Янукович офіційно вступив на посаду президента

Перші призначення президента Віктора Януковича

Янукович почав президентський прийом в "Українському Домі"

ВідеоЯнукович підняв келих за друзів, які допоможуть Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: