Янукович підписав указ про соціальну справедливість раз на рік

Янукович підписав указ про соціальну справедливість раз на рік

Фото: 3rm.info

Відтепер кожного 20 лютого люди будуть навчатися цінувати і розуміти один одного.

За справедливість варто боротися
Президент Віктор Янукович підписав указ, згідно з яким в Україні щороку 20 лютого, у Всесвітній день соціальної справедливості, проводитиметься День соціальної справедливості.

Як повідомляє прес-служба президента, в указі наголошується, що День соціальної справедливості в Україні проводитиметься з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості, а також активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення.

Мета свята - аби люди навчилися один одного цінувати і розуміти. Та чи вистачить на це доби і чи вірять у справедливість українці?

Заради справедливості люди вийшли на Хрещатик. Вони хочуть займатися спортом, але тренуватись ніде. "Все що залишилося - це іржаві турніки, бруси, і все це треба оновлювать, щоб зараз займатися. Хлопці їздять з-за міста, з селищ, чтобі потренуватися", - розповіли борці за справедливість.

До речі, вони протестують лежачи, щоб чиновники на них звернули увагу.

У скейтерів - своя несправедливість. кажуть , що скейт-парки оновлюють, але тільки напередодні виборів. Просто так ніхто нічого не робить.

"Виборів нема, і кататись ніде. Доводиться лякати перехожих - і цим породжувати іншу несправедливість", - нарікають скейтери.

У парку імені Шевченка представники спорту розумового борються за шахмати, та запевняють, що справедливість буде тоді, коли навіть прості люди поважатимуть і закони, і одне одного.

А ось безхатченко Семен Олександрович упевнений, що справедливість є.

"Взяли й продали мою квартиру з посмішкою. І я теж сміявся! Я ж не знав, що її продали", - розповів Семен. Але він вірить - хай наразі у нього щастя немає, зате у шахраїв - його не буде на тому світі.

Читайте також:

Пенсії пільговикам платитимуть за рахунок багатіїв

В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги

Україна заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 млрд гривень

Азаров: пільговики можуть розвалити економіку України

День справедливості запровадять в Україні

День справедливості запровадять в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація