Відтепер кожного 20 лютого люди будуть навчатися цінувати і розуміти один одного.
Як повідомляє прес-служба президента, в указі наголошується, що День соціальної справедливості в Україні проводитиметься з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості, а також активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення.
Мета свята - аби люди навчилися один одного цінувати і розуміти. Та чи вистачить на це доби і чи вірять у справедливість українці?
Заради справедливості люди вийшли на Хрещатик. Вони хочуть займатися спортом, але тренуватись ніде. "Все що залишилося - це іржаві турніки, бруси, і все це треба оновлювать, щоб зараз займатися. Хлопці їздять з-за міста, з селищ, чтобі потренуватися", - розповіли борці за справедливість.
До речі, вони протестують лежачи, щоб чиновники на них звернули увагу.
У скейтерів - своя несправедливість. кажуть , що скейт-парки оновлюють, але тільки напередодні виборів. Просто так ніхто нічого не робить.
"Виборів нема, і кататись ніде. Доводиться лякати перехожих - і цим породжувати іншу несправедливість", - нарікають скейтери.
У парку імені Шевченка представники спорту розумового борються за шахмати, та запевняють, що справедливість буде тоді, коли навіть прості люди поважатимуть і закони, і одне одного.
А ось безхатченко Семен Олександрович упевнений, що справедливість є.
"Взяли й продали мою квартиру з посмішкою. І я теж сміявся! Я ж не знав, що її продали", - розповів Семен. Але він вірить - хай наразі у нього щастя немає, зате у шахраїв - його не буде на тому світі.
Читайте також:
Пенсії пільговикам платитимуть за рахунок багатіїв
В Кабміні розповіли, як українцям нараховуватимуть пільги
Україна заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 млрд гривень
Азаров: пільговики можуть розвалити економіку України