Янукович підписав відмову України від НАТО

Віктор Янукович підписав закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, який передбачає позаблоковий статус України.

Президент Віктор Янукович підписав закон України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", що передбачає відмову України від вступу в НАТО.

Закон був прийнятий Верховною радою 1 липня 2010 року за ініціативи глави держави.

Законом визначаються основні засади як внутрішньої, так і зовнішньої політики держави. Засади внутрішньої політики визначаються Законом у сферах розбудови державності, розвитку місцевого самоврядування та стимулювання розвитку регіонів, формування інститутів громадянського суспільства, національної безпеки і оборони, в економічній, соціальній, гуманітарній, екологічній сферах та сфері техногенної безпеки.

Законом визначається механізм забезпечення впровадження засад внутрішньої і зовнішньої політики.

Нагадаємо, 1 липня Верховна рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", який передбачає остаточну відмову України від НАТО та набуття позаблокового статутсу держави. Таке рішення підтримали 259 народних депутатів.

5 березня під час візиту Віктора Януковича до Москви, український президент заявив, що Україна як європейська, позаблокова держава будуватиме свої відносини з НАТО відповідно до своїх національних інтересів. І так буде завжди.

Читайте також:

Рада остаточно відмовилася від НАТО

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

Україна остаточно відмовиться від НАТО вже цього тижня

Янукович: Україна нарешті може отримати позаблоковий статус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: