Янукович підтримав російськомовні ЗМІ, бо україномовні "дуже слабенькі"

В адміністрації президента пояснили, що конгрес російськомовної преси в Києві організовано задля "реклами України у світі".

Ганна Герман_6
President.gov.ua
Ганна Герман
Президент Віктор Янукович надав фінансову підтримку конгресу російськомовної преси, який відбувся в Києві. Скільки витратили грошей з держбюджету в адміністрації президента не кажуть. Проведення подібних заходів для україномовної преси влада не планує.

В Україну російськомовні ЗМІ запросила керівник головного управління з гуманітарних питань адміністрації президента Ганна Герман.

На запитання, чому влада з таким розмахом не підтримує україномовну пресу, Герман зауважила, що у світі ЗМІ, які пишуть і мовлять українською, дуже слабенькі.

Вона каже, що конгрес російськомовної преси організовано задля "реклами України у світі". "Сюди приїхало 300 журналістів. Це значить 300 разів десь, в якихось медіа пролунає слово Україна. Вони пишуть і мовлять на 200-мільйонну аудиторію. Це ж безкоштовна реклама", - пояснила Герман.

Якщо нова хвиля української діаспори у Португалії, Іспанії, Росії, Польщі зможе організуватися і заявити про себе, то тоді влада можливо і підтримає цей процес, але не втручатиметься, наголосила Герман.

Щодо ситуації на медіаринку України, де домінує засилля російськомовних видань вона відповіла: "Ситуація є яка є. Якщо є попит, то є пропозиція".

Як повідомлялося, Україна на теренах СНД є одним із лідерів з видавництва російськомовних ЗМІ і книг. Загальний тираж газет і журналів, що видаються в Україні російською мовою, налічує близько 32 млн примірників.

Читайте також:

Розповідаючи про публічну інформацію, Янукович забув, як вона називається

Москва похвалила Україну за поширення російської мови

Затулін, Марков і група "Любе" приїхали до Криму славити російську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: