Янукович підтримає бюджет за однієї умови

Проект бюджету, поданий до Верховної ради, - заснований на нереальних показниках.

Партія регіонів може проголосувати за проект бюджету на 2010 рік, якщо в ньому будуть зняті популістські обіцянки.

Про це йдеться в заяві Віктора Януковича.

"Проект бюджету, поданий до Верховної ради, - заснований на нереальних показниках. І це думка не лише наших експертів. Це - висновок міжнародних фінансових організацій. Наприклад, Міжнародний валютний фонд прогнозує дефіцит бюджету понад 11 відсотків. А в проекті Тимошенко прогноз - всього 5 відсотків", - заявив лідер ПР.

"Так само і стосовно показників з інфляції, курсу гривні, ВВП, по безробіттю. Тимошенко подає цифри, які завжди розходяться з життям. Вона пропонує нереальний бюджет. Бюджет, який не може бути виконаний", - зазначив він.

За його словами, Партія регіонів виступає за те, щоб у парламенті розпочалося обговорення бюджету.

"Більше того, якщо в процесі обговорення з проекту бюджету будуть зняті популістські обіцянки, якщо проект буде реальним - ми готові підтримати його", - пообіцяв він.

Водночас Янукович продовжує наполягати на підвищенні мінімальних пенсій та зарплат.

Нагадаємо, член фракції Блоку Юлії Тимошенко та бюджетного комітету парламенту Олег Ляшко вважає, що регулювання Кабінетом міністрів бюджетного фінансування без затвердження парламентом закону про державний бюджет на 2010 рік є незаконним.

"Що стосується прийняття бюджету постановою Кабміну, це незаконно. Такого бути не може", - сказав депутат.

На його думку, заяви про можливість такої процедури є частиною популістських обіцянок у рамках кампанії з виборів президента.

5 вересня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко висловила впевненість у наявності в Раді достатньої кількості голосів для прийняття держбюджету-2010.

При цьому прем'єр зауважила, що у разі неприйняття держбюджету-2010 або його ветування президентом Кабмін вживатиме заходів для того, щоб норми, які містяться в ньому, були профінансовані.

14 вересня уряд затвердив проект держбюджету на 2010 рік з доходами 285 млрд. гривень, видатками 324 млрд. гривень і дефіцитом 46,7 млрд. гривень або 3,97% ВВП.

Читайте також:

Бютівець звинуватив Тимошенко у передвиборчому популізмі

Тимошенко передасть бюджет-2010 до Ради за два тижні

Тимошенко: бюджет-2010 до кінця року не приймуть

Партія регіонів перешкоджатиме прийняттю держбюджету-2010

 

ВідеоЯнукович про бюджет Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: