Янукович підтвердив, що від курсу на Євросоюз не відмовиться

Президент заявив, що європейська інтеграція є і залишається незмінним пріоритетом зовнішньої політики нашої держави.

Президент Віктор Янукович наголошує, що євроінтеграційний курс залишається незмінним для України. Про це він сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском у Києві.

"Європейська інтеграція є і залишається незмінним пріоритетом зовнішньої політики нашої держави", - підкреслив президент.

Він поклав велику надію на головування Польщі в ЄС у другому півріччі цього року. "Ми, безумовно, розраховуємо, що під час головування Польщі у другому півріччі ми будемо спільно шукати шляхи нашої інтеграції", - сказав Янукович.

У свою чергу Туск наголосив, що Україна може завжди розраховувати на підтримку Польщі. Під час зустрічі було також обговорено питання двостороннього співробітництва, яке, на переконання обох сторін, є дружнім і має перспективу.

Зокрема, президент України висловив думку, що зростання економік в цілому та товарообігу між двома країнами дає добру перспективу.

Як повідомлялося, Україна планує ще цього року підписати з Європейським Союзом угоду про асоціацію та створення зони вільної торгівлі.

Читайте також:

Європа вирішила змінити візовий режим з Україною

Янукович переконаний, що Україна асоціюється з ЄС цього року

МЗС: країни "старої" Європи скептично ставляться до членства України в ЄС

ВідеоЯнукович підтвердив, що від курсу на Євросоюз не відмовиться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: