Янукович після виборів реабілітує "жертв помаранчевої влади"

"Регіоналка" Ганна Герман пообіцяла, що коли Віктор Янукович стане президентом, він реабілітує всіх, хто постраждав за його підтримку.

Народний депутат від фракції Партії регіонів Ганна Герман пообіцяла, що "після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах" передусім будуть реабілітовані ті, хто "постраждав від "помаранчевих" на минулих виборах за підтримку Партії регіонів та симпатії до її лідера".

"Ми повинні передусім після перемоги нашого лідера Віктора Януковича на цих виборах президента допомогти й подбати про тих, кого після колишніх виборів повиганяли з роботи, позатягували по прокуратурах, кого намагалися залякати", - заявила Герман.

За її словами, "багато з цих людей тоді не витримало цього".

"Я знаю навіть один дійсний приклад, коли один чоловік помер від розриву серця, коли про нього написали на його хаті, що він - друг зека", - сказала Герман.

При цьому вона підкреслила, що Партія регіонів "повинна цих людей захистити й високо цю планку підняти, склавши у кожній області, в кожному районі України реєстр цих постраждалих людей".

"Про всіх треба дбати, але про цих - особливо, бо їх несправедливо скривдили", - додала вона.

За останніми даними соціологічного опитування Центра соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", на виборах президента підтримати лідера Партії регіонів Віктора Януковича готові 28,7% українців. Друге місце посідає прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, за неї готові проголосувати 19% опитаних.

Читайте також:

Янукович переплутав виробничі проблеми зі своїми виборчими

У Донецьку людей закликають йти на вибори, лякаючи Гітлером

Вибори президента України коштуватимуть мільярд доларів

Герман: мільйони бідних висять на бігбордах Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: