Янукович: питання вступу України до НАТО не стоїть

Янукович розповів російським журналістам, що Україна та НАТО мають глибокі відносини, котрі він не збирається руйнувати, але питання вступу країни до Альянсу наразі не ставиться.

Президент України Віктор Янукович заявив, що питання про вступ України в НАТО не стоїть.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Росія 24".

"Ті відносини, які є в України з НАТО, глибина цих відносин достатня для того, щоб вибудовувати партнерські відносини з коаліцією, руйнувати які ми не збираємося", - підкреслив Янукович.

Однак президент переконаний, що глибина відносин України з НАТО не більше, ніж у Росії. "Ми це розуміємо, Росія і більше, ніж Україна. Тому наші відносини завжди будуть зрозумілими, будуть захищати наші національні інтереси", - резюмував Янукович.

Він також додав, що Україна продовжить будувати стратегічні відносини з Євросоюзом.

"Наші економічні інтереси в Європі величезні. Зважаючи на те, що 27 країн, які входять до ЄС, є нашими торговими партнерами, у нас все одно є проблеми, які потребують вирішення", - зазначив президент України.

Нові відносини України з Росією Янукович оцінив як довгострокові, надійні, які будуть будуватися в атмосфері довіри і стратегічного партнерства.

Нагадаємо, що під час свого першого офіційного візиту до Брюсселя 1 березня Віктор Янукович заявив, що через рік Україна отримає безвізовий режим і зону вільної торгівлі з ЄС.

Як відомо, 5 березня Янукович здійснить офіційний візит до Росії.

Читайте також:

В Адміністрації Януковича назвали основні завдання в економіці

Янукович відмовив Ющенку в прем'єрстві

Янукович виконав ще одну обіцянку - знизив свою зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: