Янукович планує зробити Україну світовою житницею

Глава АП Сергій Льовочків розповів про плани Віктора Януковича, згідно з якими Україна має увійти до п’ятірки країн світу - найбільших виробників сільгосппродукції.

Україна має мету – увійти до п'ятірки-сімки країн світу - найбільших виробників продовольства.

Про це заявив українським журналістам глава АП Сергій Льовочкін, коментуючи сьогоднішню заяву Віктора Януковича на пленарному засіданні Генасамблеї ООН про те, що Україна може стати вагомим чинником у подоланні голоду у деяких регіонах світу.

"Ми маємо мету – увійти у п'ять-сім країн світу - найбільших виробників сільгосппродукції", – сказав Льовочкін.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович, виступаючи на саміті ООН, присвяченому Цілям розвитку тисячоліття, заявив про скорочення масштабів бідності та підвищенні показників у сфері освіти в Україні.

Янукович заявив про готовність України зробити свій внесок у вирішення глобальних проблем сучасності. У зв'язку з цим він пообіцяв використовувати потенціал сільського господарства для надання допомоги в ліквідації голоду на планеті.

"Ми відповідально ставимося до погроз світової продовольчої кризи. Минулого року Україна вперше стала донором Всесвітньої продовольчої програми ООН",- зазначив глава держави.

Читайте також:

Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Янукович виступить з промовою в ООН

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: