Янукович "по-доброму" попросив розпочати звільнення чиновників

Віктор Янукович звернувся до місцевих влад: у тих, хто буде гальмувати процес скорочення держслужбовців, стосунки з президентом "стануть складними".

Президент Віктор Янукович доручив керівникам місцевих органів влади зменшити кількість чиновників до рівня 2004-2005 років.

"Я звертаюся до новообраних керівників міст, обласних рад. Шановні колеги, подивіться на свої штатні розклади і я вас, як кажуть, по-хорошому, по-доброму прошу, поклавши руку на серце: якщо ми з вами повернемося хоча б до чисельності п'яти-шестирічної давнини, це буде абсолютно нормально ", - зазначив глава держави, цитує ЛІГАБізнесІнформ.

Янукович пояснив, що тільки за останні п'ять років кількість чиновників в Україні збільшилася майже на 30 тисяч. "Як це вплинуло на якість роботи державної влади, ми з вами всі добре знаємо", - зауважив він.

Президент підкреслив, що буде усіляко вітати тих місцевих керівників, які добровільно підуть на такі скорочення.

"Ті ж, хто буде тягнути і гальмувати цей процес, по-перше, я публічно розкажу про це громаді на ваших територіях, а по-друге, наші з вами стосунки будуть складними, тому я вас прошу. Домовилися?", - звернувся Янукович до присутніх на Раді регіонів чиновників.

Нагадаємо, 9 грудня глава держави дав старт обіцяній Адміністративній реформі, підписавши указ "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади". У рамках реформи вже скорочена кількість міністерств з 20 до 16.

Читайте також:

Витрати на чиновників повернули на докризовий рівень

В Україні звільнять понад 50% чиновників

Регіонал заборонив сміятися з анекдотів про Януковича

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

ВідеоЯнукович "по-доброму" попросив розпочати звільнення чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: