Янукович побачив Україну лідером Східної Європи

Віктор Янукович на Ялтинському саміті розповів про амбіції України.

Україна має всі умови, щоб стати регіональним лідером Східної Європи, заявив президент Віктор Янукович.

"Але ця мета буде досягнута лише у випадку успішного проведення модернізації країни та поглибленої співпраці з нашими стратегічними партнерами. І цей рух у майбутнє має бути зустрічним", - сказав він на 8-й Ялтинській щорічній зустрічі.

За словами Януковича, "кардинальні зміни у балансі провідних центрів впливу на міжнародній арені вимагають дійсно переосмислення перспектив розвитку України та пошуку нею свого місця у світовому співтоваристві".

"Тому нам потрібен постійний і серйозний діалог про наше спільне майбутнє. У сучасних умовах Україна позиціонує себе як демократична європейська держава, що має відповідні інтереси та можливості і прагне посісти гідне місце у світі", - сказав він.

Янукович також заявив, що "ресурсні війни, обмеження в доступі до інвестиційних центрів та передових технологій, політичний лобізм суто торговельних інтересів суттєво впливають на проведення успішних національних політик країн, що в умовах кризи намагаються провести реформи та модернізувати своє суспільство".

"Україна – саме серед тих країн, що виявили сьогодні намір вийти з кризи оновленими і сильними. Чи підтримають ці зусилля наші партнери, як то кажуть, не на словах, а на ділі? Чи погодяться Захід і Схід з фактом появи сильного гравця в центрі Євро-Азійського континенту? Розраховую на відвертість і в обговоренні цього непростого питання", - сказав він.

Нагадаємо, 24 вересня Віктор Янукович зустрінеться у Москві з Дмитром Мєдвєдєвим, щоб вирішити газове питання.

Читайте також:

У Європі похвалили реформи Януковича і Азарова

Європа не змогла вирішити, що робити з Україною і Тимошенко

Янукович звинуватив Ющенка у проблемах Тимошенко

Янукович терміново їде до Мєдвєдєва домовлятися про газ

ВідеоЯнукович побачив Україну лідером Східної Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: