Янукович побудує в Україні ракетний комплекс

Янукович пообіцяв виростити нове покоління будівельників супутників, космічних кораблів, ракет і ракетних комплексів та побудувати ракетний комплекс "Сапсан".

В Україні буде побудований ракетний комплекс "Сапсан". Про це заявляє президент Віктор Янукович.

На засіданні Регіонального комітету з економічних реформ у вівторок у Харкові він заявив про потребу реформування аерокосмічної галузі.

Зокрема, за його словами, треба створити такі умови, щоб виросло нове покоління будівельників супутників, космічних кораблів, ракет і ракетних комплексів.

"Перед Україною стоїть таке завдання. Ми його поставили перед собою. Нам потрібно зробити власний сучасний, найсучасніший ракетний комплекс і ми його зробимо - "Сапсан", - заявив Янукович.

За словами глави держави, в країні є система "Іскандер", проте, за інформацією фахівців, вона вже застаріла.

Як сказав Янукович, мозковим центром ракетобудівної галузі в Україні можна назвати підприємство "Хартрон", яке він відвідав під час робочої поїздки до Харкова.

"Є така українська приказка: українець поки руками не доторкнеться - не повірить. Він повинен переконатися, що це так. Я сьогодні на "Хартроні" в черговий раз почув і власними очима подивився на ці системи управління і почув, що таких країн у світі - три, вони можуть робити те, що можна робити в Україні ", - заявив глава держави.

Як повідомлялося раніше, уряди України та Росії підписали угоду про обмін інформацією про переносні зенітні ракетні комплекси типу (ПЗРК) "Голка" і "Стріла".

Читайте також:

Росія хоче, щоб українці розробляли їй нові ракети

Україна постачатиме компоненти для американських ракет

Українська ракета "Дніпро" вивела на орбіту "полярний розвідник"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: